_136

Jak se vám líbil pietní akt se svíčkami na pražském hradě a proslov prezidenta Zemana za oběti pandemie?

Odpovědi
elkon

Pietní akt není od toho, aby se někomu líbil. Je to důstojná záležitost, ne veselohra.

Justin1

Jenom jsem o tom četl a viděl jsem fotky. Myšlenka takového pietního aktu mi připadá dobrá, abychom si připomněli, že covid není rýmička ani chřipčička, kterou si můžeme dovolit jenom tak šířit, ale nemoc, která i zabíjí, ale ty svíčky v plastových kelímcích, které se připékaly, a to, že platila povinnost mít zakryté dýchací cesty a pan prezident ji podle těch fotek nedodržel, jsou věci, které se mi úplně nelíbily.

Malvína

Nejvíce buranská pieta, kterou svět viděl.

GM

Proslov jsem neslyšela, ale ty svíčky v kelímku, to bylo něco!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.