Kelt

Jak se vám líbí zákon týkající se GDPR? Myslíte, že může vymyslet ještě něco „lepšího“?

Platím za matku veškeré výdaje, vymohl jsem si to, aby mi chodil její důchod na můj účet. Teď mi přišlo vyjádření, že z mého účtu se bude platit nějaké penále, že něco nebylo zaplaceno. Nechtějí mi říci jakou částku platit, za co, pošta mi nechce dovolit zřídit schránku nebo přeposílání její korespondence, požadují doložení plné moci podepsané matkou, která se není schopne podepsat a která neví, co podepisuje, ani , když se jí to vysvětlí. Člověk chce někomu pomoci, ale je omezen zákonem. Když dříve člověk porušil zákon, byl za to trestán. Ale aby byl takový zákon, který neumožňuje pomoci druhému, protože se odvolává na soukromé údaje, tak to je teda ......
Co si o tom myslíte? Děkuji

Odpovědi
Drap

Myslím si , že je to v pořádku a že to vidíš zkresleně. Pokud byla matka omezena na právech a ty jsi jejím poručníkem, potom můžeš vše vyřizovat a máš na to jistě doklad.