Ametyst

Jak se vám líbí text tohoto oficiálního dopisu?

Hradní kancléř Mynář napsal dopis UEFA kvůli fotbalovému incidentu https://www.li­dovky.cz/domov/do­kument-zemanuv-kancler-pise-uefa-kvuli-kauze-kudela-prectete-si-jeho-dopis.A210415_121­531_ln_domov_lros

Nejlepší odpověď
Drap

Líbí, napsal to podle mne pravdivě a kulantně.

Další odpovědi
paul1

Myslím, že nejlepší odpovědí bude, když to Slave vyhraje. Držím palce.

Alesh

Podle mě to napsal docela dobře. Rozhodně je to správně razantní, možná některé pasáže by mohly být napsány trochu jinak, lépe, ale celkově se mi to líbí. A především se mi líbí to, že něco takového vzešlo de facto „z nejvyšších míst“. Je to určitě dobře.

elkon

Lépe to napsat nejde, jen jestli to bude něco platné.

Pepa25

Jsem také pobouřen rozhodnutím disciplinárky EUFA, ale takový konfrontační dopis („zvrácená očekávání úzké skupiny aktivistů“, „trapné podbízení se hloupým trendům“) ničemu nepomůže, naopak to lidi na Západě povede k utvrzování v tom, že lidé u nás jsou rasisti a vůbec si to neuvědomují (což není samozřejmě pravda).

Emefej

Myslím, že Hrad by se do sportu neměl vůbec míchat. Ať si vyřeší UEFA a čínský klub mezi sebou.

Nassin

Text ani, ale obsah dopisu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mr. Marek

To co napsal Pepa25. Hrad by měl být pragmatický a nehrotit tolik ty emoce. Aby nás ještě pozvali k jednání a nezabouchli dveře.

Herjulfson

Super. A příště bych ještě dodal, že máme pocit, že rozhodnutí tak trochu šikanuje nás občany druhé kategorie – tedy kluky z východu. Samotný zápas jako by byl namířen násilnicky, kdy od začátky byli naši naprosto nefotbalově napadáni těmi hochy, kteří z nějakého důvodu, kterým může být snad jen nesnášenlivost a nenávist (rasismus) vůči našim fotbalistům. Vím, je to absurdita, ale pokud se v těch současných sračkách nechceme utopit, tak jim to budeme muset začit vracet.