kokoska852

Jak se vám líbí téma slohové práce TO MI ANI NEBUDETE VĚŘIT. O čem byste psali?

Psali jste rádi slohové práce? Jak by se vám líbilo toto téma a o čem byste psali?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
manon

líbí

Doplňuji:
Nijak extra jsem se na psaní slohových prací netřásla, ale jejich psaní mi nedělalo žádné potíže a výsledek se setkával s kladnou odezvou, tak to snad ušlo. U tohoto tématu bych asi psala o nějaké neuvěřitelné náhodě, která mne v životě potkala. Pár jich už bylo :) Taky to může být cizí zážitek, Tebou převyprávěný. Taky to může být úplný výmysl a na konci to uvést :) – jako v duchu – co myslíte, byl nebo nebyl pravdivý?

odpomass

nelíbí

Ella

líbí

slohovky jsem vždycky měla ráda a tohle téma mi přijde úplně ůžasné, pokud by to mělo být vypravování…
nooo, jelikož píšu aktivně povídky, tak bych napsala nějakou dobře za vlasy přitaženou fantastickou story :D :D oh yeah :D to by se psalo samo :D

Klára K.

líbí