Marty21

Jak se vám líbí tato písnička?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zqb3U94wnjY

Tu holku osobně znám, text psala sama, jaký máte názor?

Odpovědi
anonym

Nelíbí. Nevýrazný hlas, příliš hlasitý hudební doprovod, vulgární text. To zde nemá co dělat. Pleteš si poradnu s chatem.

Awe

Děcka se snaží být drsné a dospělé co? :D

BeryBery

souhlas, poslechni si to za deset let

Děda Louda

Na odkazu žádná písnička není. Asi ses přehmátl (nebo pomátl?).

Rocker

Nelíbí.Žádná melodie,žádné živé nástroje.A to nemluvím o textu.

anonym

Ani kdyby tam nebyly ty vulgarismy, tohle nemám ráda :-p

Klára K.

Jojo, líbí, neposlouchala jsem ji celou, ale přesto že nemám moc ráda tyhle typy „emo pesimistických“ písniček, tak rozhodně líbí. Sama skládám písničky, takže vím, jak je to těžké.

mojitek

nějak nemůžu najít ten zpěv…