Rokio

Jak se vám líbí tato óda?

Rokio je superstar

Rokio je mega hvězda,
opravdu se vám to nezdá.
Všechno ví a cokoliv zná,
hodně slávy a věhlasu má.
Je to velký super borec,
tady je tu ódy konec.

Odpovědi
anonym

Sice znám lepší, ale z hlediska poezie špatně nevypadá, i když po obsahové stránce…

Kelt

Trochu skromnosti a pokory by ti neškodilo, ale beru to jako nadsázku.
Jen v posledním verši bych dal – tady je té, (mé) ody konec
a proto zvoní zvoní zvonec.

led

Rokio, asi sa vám môj Delfský ortiel nebude páčiť.
Óda je autorová správa svetu poetickým štýlom. Slová ódy treba počúvať ako hudbu, musí mať svoj rytmus, stúpanie a klesanie. Melódii a rytmu sa prispôsobuje aj skladbe slov. V Starom Grécku prednes oslavnej ódy sprevádzala lutna.
Toto, čo ste zložili je krátka noticka, zastrčená medzi zprávou o počasí a programom televízie.

elkon

Známé přísloví říká „samochvála smrdí“. Není co dodat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.