Jak se vám libí sportovní šerm?

Děkuji.

Odpovědi
led

Pokiaľ netečie krv, je pre mnohých nezaujímavý. Nechápu, že dosiahnúť majstrovstvo na konci malej bodky na kuse pružnej tyčky naozaj vyžaduje majstrovstvo a telesnú a duševnú kondíciu.
ťuk – ťuk – ťuk – zásah, odstupiť od seba a znova… a znova a znova…

magorvkleci

Mně se hodně líbil, ale myslím, že pravidla jsou dnes komplikovaná (právo útoku), obtížně se rozhodčím posuzují a diváci je sotva chápou. Ale to je jako bych si stěžoval na ofsajd ve fotbale nebo v hokeji.

Pepina7897

Dobrý den, já jsem začala trénovat s kordem až jako dospělá a často lituju, že jsem se k tomu nedostala už jako dítě. Za mě je to super sport, co vás naučí disciplíně. Na druhous stranu je třeba počítat s vyšší počáteční investicí. Já jsem to své kupovala zde a jsem spokojená.

Jakub Tlapal

Já miluju šerm. Koukám na něj pravidelně a našel jsem si i různá videa o šermu a chtěl bych na něj začít chodit. Ještě jsem si teda nezjišťoval, jestli je to v mém věku možné, ale chtěl bych. Nepotřebuju být nějaký profi šermíř, prostě hrát jen tak pro zábavu.