Kepler

Jak se vám líbí Seznam TV?

Kdo nesleduje TV vůbec, ať radši neodpovídá. Já jsem ji naladil v sítích pozemních vysílačů teprve dneska a první dojem je dobrý. Vysílá se i u vás? Nemyslím šíření po netu.

Nejlepší odpověď
Mp2

Abych pravdu řekl, přijde mi to jako když zapnu stream.cz a nechám ho běžet.. Začnou se totiž přehrávat náhodná videa točená bramborou.

Mné osobně tyto seriály ani jejich herci nic neřikají. Nesleduju seriály typu Lajna a Hasičárna.. Jen jsem na to viděl reklamy..

Navic ten výbér filmů, které občas běží… Je to tristní

V podstatě si tu televizi spojuji s Kazmou, s nízkorozpočtovými seriály, trapnými filmy a s Josefem Klímou… Kterého kdykoliv vidím, okamžitě si vybavím smrad potu z podpaží..

Raději to nechávám jen na Cinemě a občas přepinám jen na večerní filmy jinam..
Jinak televize béží jen kvuli tomu, aby nebylo ticho :)

Další odpovědi
smart aleck

Ale jo, líbí. Rád jsem sledoval seriál Hasičárna Telecí, ale politiku v něm nesleduji.

Brblal

Mám ji v TV přes anténu i po internetu (sledovaniTV.cz), právě koukám na „Záhady Josefa Klímy“.

mosoj

Za celou dobu jejich působení ve vysílání TV jsem ho pustil jednou. jedná se o naprosto jednostranné a neobjektivní vysílání.

Kryšpín

Je výborná majitele má v Kalifornii

Mc Merkurion

… sleduju ji po netu, pozemní, ani satelitní tv nemám …