l.t

jak se Vám líbí práce našeho Senátu?

Jste spokojeni s výkony lidí, kteří sedí v Senátu za krásné platy,které jsou jim dávány z peněz nás, daňových poplatníků?

Nejlepší odpověď
quentos

Ani náhodou, choděj se tam vyspat, občas zvednou ruku pro něco, aby se neřeklo, leckdy ani nevěděj, pro co, a podle toho to taky vypadá. Za ty prachy bych se tam šel ve čtyřiceti taky vyspat.

Další odpovědi
Michal

To je peněz v luftu.A Blaniččtí rytíři spí. Nebo my? A necháme si vše líbit?
Jak dlouho?

vecernice

Je to smutný,ale neznám kolem sebe člověka,kterej by byl spokojenej.

iwetax

Když dávaj ( porodné, mateřská , rodičák) je dobře . Když berou (zdravotní poplaty) jsou … radši nemluvit.

oskar

Senat by se mel zrusit,to je nazor hodne lidi.

fortin

Souhlasím s většinou vykonanou prací senátorů. Souhlasím se vším co je pravda.
S postupem jejich řešení také souhlasím, pokud se s nimi souhlasit dá. Jsem s těmito senátory srozuměn a uspokojují mě. Někteří senátoři mě ovšem mohou neuspokojovat a nemusím s nimi souhlasit, to se týká i jejich výsledků nekvalitní práce. S mnoha řešeními senátorů pak musím nesouhlasit, to se týká i vás, protože mě neuspokojují. Ale se vším novým co dosud neznám jsem spokojen a souhlasím. Včetně katastrofických zpráv.