BEAES

Jak se vám líbí pořad Na nože?

Přiučíte se něco díky takovým pořadům, já tedy jo a objevila jsem z takových pořadů různé fígle aa vychytávky.

Nejlepší odpověď
aramah

Nic proti nemám,docela to jde ale líbil se mi ten první( ano šéfe.)

Další odpovědi
panenka

Ano dívám se na tento pořad a ráda se učím nové věci.

verka

Měla jsem ráda Ano šéfe, ale tento pořad mne nezaujal. Nevidím, co udělali a jak, jen hodnotěj a já nevím co.

mojitek

je to takovy nemastny neslany. Ano sefe bylo super ,a clovek,neznaly veci aspon taknejak trosku videl jak je to s tou ceskou gastronomii v realu

elektrikář

Starší díly ano šefe jdou pustit na netu. Docela rád vařím a vždy si tam najdu něco zajímavého.Res­taurační prostředí znám.Je to řehole. Ale některé kuchyně jsou strašné. Že to majitel nedá do pořádku aspoň před tím filmováním nechápu.Pozve si tam šefa pro radu a nakonec to stejně nepoužívá.Škoda že to nepokračuje.

dagry

Nedívala a nedívám se ani na jedno, protože je mi odporný Polreich.

helcina

Ale jo,koukám na to, mám ráda jeho i ty jeho pořady.,,Ano šéfe" bylo hezké,ale tohle je zase něco jiného. A hlavně dělá trochu užitečné věci pro nás pro všechny,nebo ne???

macek

Mě se spíš líbil pořad Ano šéfe.
I když Na nože je taky zábavný.Polreich mi vůbec nevadí,je zkušený kuchař.