BANAN93

Jak se vám líbí nový mini Schengen?

Nepřipadá vám zvláštní, že říkali, že jsme islamofobní, když se chceme od imigrantů distancovat, a nyní plánují toto? Zase nás hazeji přes palubu? http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/386866-rodi-se-novy-mini-schengen-bez-ceska.html co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
McArthur

Zatím se tím netrap. Je to jen snaha o zaplnění prázdných stránek novin. Dokud se někdo nerozhodne z Schengenského prostoru vystoupit, tak s určitými obtížemi se pojede ve starých kolejích.

Další odpovědi
anonym

Zní to jako dobrý nápad, jen ať si je tam nechají. Pak už jen vymyslet, jak je nevpustit na naše území z východu a bude konečně problém vyřešen.

anonym

aspoň bude důvod postavit na naší hranici s východem vysokou zeď