Avatar uživatele
Bronzový

Jak se vám líbí nové tarify od tel. operátorů?

Změníte operátora?
Doplňuji:
Mám na mysli čtvrtinovou cenu za neomezené volání + SMS+internet oproti dosavadní. Například Vodafon chce nabídnout zákazníkům tarif s neomezeným voláním a neomezenými SMS do všech sítí společně s 600MB datovým balíčkem bez dotovaného telefonu za cenu nižší než 700 Kč. Obdobná nabídka přitom nyní vyjde na 3299 Kč.
A ten údajný nový operátor by měl být ČEZ. Tak si myslím, že kdo si počká, ten se dočká. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Avatar uživatele

počkám na nabídku nového operátora

Opět chybí varianta "Jiná odpověď", čímž se anketa degraduje a zůstává jen manipulačním diktátem, bez skutečné variability.
Tarif neomezené volání za 700,- má smysl pouzy pro ty, co by jej využili.
Značná část má pouze minimální paušál (dnes cca 200 - 300 Kč), případně dobíjecí kredit s mnohými benefity a na rutinní volání soustavně posilující Skype zdarma.

Jinak skutečný průlom po dlouhých letech stagnace, způsobil vstup francouzského operátora Free mobil, (viz odkaz ve zdroji), který zároveň avizuje vstup i na ostatní trhy EU -proto ta panika a převratné změny v zamrzlých praktikách obchodní politiky tuzemských operátorů.
Kéž by podobný "dravec" srazil na kolena i nehorázné a nejdražší bankovní poplatky tuzemských poboček nadnárodních bank (ryze české zůstaly už je 2 menší peněžní ústavy).
Potenciální uchazeči o mobilní trh - ať už ČEZ, Tesco a další, už se jen nedobrovolně přizpůsobují Klausově "neviditelné ruce trhu".
Doplňuji:
Úplně by stačilo, pokud by konkurence konečně zrušila nemravné hovorné (2. nejdražší v EU), skryté zlodějny typu účtování každou započatou minutu, praktická nevypověditelnost 2-letých zotročujících smluv (se sankcemi za každý měsíc do vypršení smlouvy) a další relikty jednostranně nevýhodného hyenismu v neprospěch klienta.
Ač pravidelně, při jednáních s operátory, pranýřuji tyto nekalé praktiky, většinou to končí bezmocným pokrčením ramen od obchodníků na přepážkách, že je to v obchodních podmínkách, což neovlivní a např. O2 má přímo zákaz dávat kontakt na centrální ředitelství, obcodní a marketingový odbor.
Někdy výsměšně navrhnou, ať jdu k rakouské nebo německé konkurenci, přičemž vědí, že kvůli pokrytí je to technicky nemožné na rozdíl od účtu, jenž si už dnes po netu mohu založit téměř kdekoliv, což v posledních letech mnohé firmy efektivně využívají.

Zdroj: http://www.novinky.cz/internet -a-pc/mobil/298758-konkurencni -boj-vypukl-naplno-po-telefoni ce-srazi-ceny-t-mobile-i-vodaf one.html

 

Další odpovědi:

Odpoveď byla označena jako užitečná
Avatar uživatele
Zlatý

Zůstanu u starého operátora

Už dávno mám specielní slevu od Vodafone, teď se pouze mým platbám v porovnání cenově přiblížili. Ještě počkám, jak se to vyvine, Vodafone zatím uvedl jen ten největší tarif, který mne nazajímá..
Počkat na veškeré tarify všech operátorů doporučuji i ostatním, ty menší tarify vzápětí přijdou a teprve pak bude možná ta správná volba mezi operátory.


Avatar uživatele
Zlatý

Zůstanu u starého operátora

Tak ted nevim o co go....nemaji operatori rozdilne tarify?...jakeho operatora mas na mysli ...ja Vodafone a u nej zustanu ...volani do CR je za hubicku jinak pouzivam zdarma pracovni mobil...:D O2 ..


Avatar uživatele
Zlatý

Zůstanu u starého operátora

Konkureční boj stáhne dolů i ostatní tarify.


Avatar uživatele
Bronzový

Zůstanu u starého operátora

ůdajný nový virtuální operátor bude taky od léta tento?
http://www.novinky.cz/…
operátoři se dnes předhánějí v cenách a tarifech,aby tím získali lidi na svoji stranu a tím i miliony do kapsy,stručně řečeno,když nemáš paušál,budeš platit za hovory o mnohem vyšší cenu,aby se vše vyrovnalo v cenový relaci paušálu.


Avatar uživatele
Stříbrný

Zůstanu u starého operátora

Mám uzavřenou smlouvu a navíc na chalupě má T-Mobile největší pokrytí. Dále si myslím, že i cena těsně pod 700 Kč hodně peněz, pakliže mám doma internet na notebook, tak se paušál nevyplatí


Avatar uživatele
Zlatý

Změním operátora

Uvažuji o změně již delší dobu. Minimálně tarifu zcela jistě, ale možná i operátora. Počkám si a pak nabídky všech operátorů porovnám.


Avatar uživatele
Zlatý

Zůstanu u starého operátora

Doplňuji:
Prozatím. Nejdříve však musí všichni operátoři představit všechny svoje tarify.
Nový operátor přijde bůhví kdy, protože i on teď musí přehodnotit svoji plánovanou cenovou nabídku.


Avatar uživatele
Registrovaný

Změním operátora

Tyto tarify mne nezajímají. Volám přes VoIP za 30hal. až 1Kč za minutu bez paušálu a závazků. Zato se mi velmi nelíbí nedávné opětovné zdražení nejlevnějšího mobilního internetu.


Avatar uživatele
Zlatý

Zůstanu u starého operátora

Nikam přecházet zatím nebudu. Mám U:fona (náš 4. mobilní operátor) a jsem spokojenej. Zas toho tolik neprovolám a neproesemeskuju, tak se mi ty nové "flaty" nevyplatí.
Mám své volání za korunu a takto podobně výhodný tarif žádný jiný operátor nenabízí ;-)

A souhlas s Dr.Axlem - každá anketa by měla mít i možnost typu "Jiná možnost".


Avatar uživatele
Pokročilý

Zůstanu u starého operátora

Mám firemní, téměř korunový paušál. A dokud mi někdo nenabídne, že za mě veškeré útraty zaplatí, nemám důvod měnit. :-)


Avatar uživatele
Bronzový

počkám na nabídku nového operátora

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Registrovaný

Margarett

no já nechtěla tarif, nechtěla jsem se vázat protože nabídky se pořád mění a když nemám žádný pracovní tarif a tak tak se to nevyplatí.takže jsem hledala mezi virtuály a vyšlo mi že mobil.cz je pro mě nejvýhodnější, tak jsem si od nich koupila za 200 stovky simku a vybrala si balíček který mi vyhovoval a mám 200MB internetu a volání za 1,90, takže internet v podstatě zadarmo k tomu co provolám

 

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 924
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 476
Zlatý Hlada 418
Zlatý www 412
Zlatý ge0rge 304
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý led 277
Zlatý Lamalam 261

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.