Avatar uživatele
annas

Jak se Vám líbí názor Paris Hilton na získání majetku?

Tvrdí, že má čtyři mazlíčky: norka ve skříni, jaguára v garáži, tygra v posteli a osla, který to všechno platí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda, vagra, kokoťenko, rynek878, Drap, anonym, zjentek před 5030 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Já to znám trochu jinak.
Pani učitelka Pepíčku jaká máte doma zvířátka??
Pepíček: JAGUÁR(v garáži), NOREK(ve skříni), TYGR(v posteli) a VŮL(kterej to všechno platí).

V souvislosti s tím mě napadlo,ale už je to taky starý:

Sedíš na stromě s puškou, ve které je jeden náboj. Ty potřebuješ slézt dolů, ale pod sromem na tebe vrčí lev, jaguár a puma. Koho zastřelíš? Samozdřejmě lva. Pak seskočíš ze stromu, obuješ si Pumy a odjedeš Jaguárem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sobol

Co naděláš, tahle žena je úplně jinde než my a běžné problémy nezná, proto má velmi zkreslený pohled na své okolí. Nemůžeme jí to zazlívat, ale brát si z toho ponaučení co se z člověka může stát když má všechno (hmotné statky) a nemá zájem do sebe investovat (intelektuálně).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nabubindes

nemluvil jsem s ní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lorja

Nikde není napsáno,že se oslík nenaštve a nezmění objekt svého zájmu.Netrvalo by dlouho a ani ten tygr v posteli a jaguár v garáži by taky zůstat nemuseli.No a norkový kožich by mohl zachutnat molům.

před 5028 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BENYTA

V jejím věku bych měla stejný názor,dnes už by mi stačil jen ten posledně jmenovaný…

před 5028 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Já nemám naprostou většinu co má P.H. a myslím si, že se mám dobře.

před 5029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Mosoji, máte pravdu. Obyčejný člověk k životu tolik nepotřebuje jako mnohé celebrity. Jiný způsob myšlení. Kdo má hodně, chce ještě víc. K čemu to vede?

před 5029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

protože jste tygrrr…:-)

před 5029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Kropítko, vtipná reakce. Dnes jsem tento výrok vyluštila v křížovce jako slova P. H.
Připomněla jsem si, že i Vaši verzi znám. Ale když to řekne H., vypadá to vznešeněji.

před 5030 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

to jo,já jsem přemýšlela jaké zvířátko mám doma já,dřív jsem měla králíka ve skříni snědli ho moli,tak mi zůstal jen ten oslík,ale asi mám nějaké jiné plemeno,tak dobře jako P.H. se nemám…:-DD

před 5029 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek