annas

Jak se Vám líbí názor Paris Hilton na získání majetku?

Tvrdí, že má čtyři mazlíčky: norka ve skříni, jaguára v garáži, tygra v posteli a osla, který to všechno platí.

Nejlepší odpověď
kropitko

Já to znám trochu jinak.
Pani učitelka Pepíčku jaká máte doma zvířátka??
Pepíček: JAGUÁR(v garáži), NOREK(ve skříni), TYGR(v posteli) a VŮL(kterej to všechno platí).

V souvislosti s tím mě napadlo,ale už je to taky starý:

Sedíš na stromě s puškou, ve které je jeden náboj. Ty potřebuješ slézt dolů, ale pod sromem na tebe vrčí lev, jaguár a puma. Koho zastřelíš? Samozdřejmě lva. Pak seskočíš ze stromu, obuješ si Pumy a odjedeš Jaguárem.

Další odpovědi
sobol

Co naděláš, tahle žena je úplně jinde než my a běžné problémy nezná, proto má velmi zkreslený pohled na své okolí. Nemůžeme jí to zazlívat, ale brát si z toho ponaučení co se z člověka může stát když má všechno (hmotné statky) a nemá zájem do sebe investovat (intelektuálně).

nabubindes

nemluvil jsem s ní.

lorja

Nikde není napsáno,že se oslík nenaštve a nezmění objekt svého zájmu.Netrvalo by dlouho a ani ten tygr v posteli a jaguár v garáži by taky zůstat nemuseli.No a norkový kožich by mohl zachutnat molům.

BENYTA

V jejím věku bych měla stejný názor,dnes už by mi stačil jen ten posledně jmenovaný…

mosoj

Já nemám naprostou většinu co má P.H. a myslím si, že se mám dobře.

annas

Mosoji, máte pravdu. Obyčejný člověk k životu tolik nepotřebuje jako mnohé celebrity. Jiný způsob myšlení. Kdo má hodně, chce ještě víc. K čemu to vede?

kropitko

protože jste tygrrr…:-)

annas

Kropítko, vtipná reakce. Dnes jsem tento výrok vyluštila v křížovce jako slova P. H.
Připomněla jsem si, že i Vaši verzi znám. Ale když to řekne H., vypadá to vznešeněji.

kropitko

to jo,já jsem přemýšlela jaké zvířátko mám doma já,dřív jsem měla králíka ve skříni snědli ho moli,tak mi zůstal jen ten oslík,ale asi mám nějaké jiné plemeno,tak dobře jako P.H. se nemám…:-DD