Miroslavst

Jak se vám líbí můj výtvor? Pečená kachna se zelím…

Děkuji všem za rady a moje otázka zní:
Jak se vám líbí můj výtvor?
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0143nadap054415342­880232.jpg
Ještě jednou děkuji.
Doplňuji:
Abyste mi věřili, že to není ztažené z internetu a je to opravdu můj výtvor:
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0143nadap055530505­290232.jpg
ale jinak nevím jak dokázat.
Děkuji za pochvalu.

Nejlepší odpověď
annas

Napadla mně úplně stejná otázka jako Jahodě. Opravdu Váš výtvor? Pokud jste pekl kachnu poprvé, tak byste mohl změnit své povolání. Kůžička krásně vypečená, i když já bych ji nemohla. Jinak bych si dala.

Další odpovědi
Jahoda

Miroslave, to je opradu tvůj výtvor, nebo jsi to našel tu fotku někde na internetu? 😁 Jestli je to tvůj výkon (jako že si myslím, že asi jo) dávám 1* a můžeš mi přivést. Ale vypadá to božsky. Kráása-dokonalost!! Dala bych si MŇAAAM 😁
Doplňuji:
Teď už věřím na 100%! Paráda. Udělal jsi mi Miroslave pěkně velké chutě. Pochvala ti patří za tak krásný vytvor. Úžasnééé 😛 😁

anonym

Chvalim,chvalim,to musela byt mnamka,a uz vim,co pristi vikend budu varit.Diky za inspiraci

martina1

Ještě polít hnědou šťávičkou s cibulkou a ta dvanáctka…Dala bych si,hlavně když nemusím vařit já:-)My dne měli podobné:Knedlo vepřo,ale to už nevyfotím,maximálně ty špinavé talíře-nic nezbylo.Jíst se má zdravě,ale nesmí se to přehánět:-)

ReHu

Dokážeš to snadno,…že nás pozveš 🙂. Někdy bych si tě i půjčila 🙂. Doma by tě pustli?
Šťávičku bych moc nemusela, ale plzničku na zapití, to ano 🙂.
Také chválím 🙂

Lucimia

Krásná..:-) Úplně jsem na ni dostala chuť 🙂

Vicki

No teda Miroslavste-jestli jsi to fakt spáchal sám,tak Tě beru i s kachničkou:-)).

Greneia

Mno mňamky, dala bych si, vypadá nádherně, ale co mne rozesmálo, tak druhá fotka s kostičkou 😁 .. díky

elektrikář

Je pěkná šel bych hned ochutnat, Ta stažená z internetu určitě nepůjde ukousnout.

Miroslavst

Opravdu je to můj výtvor. Fakt nekecám.
A ten malý knedlík je nejprve nakrojený a pak jsem si řekl, že pro vás dobré rádce vyfotím. tak jsem ho dal k sobě a vyfotil.
Ještě jenou děkuji za rady. Jen škoda, že za chvíli pojedu autem a tak jsem nemohl zalít 12°.

vagra

Blahopřeji.Mám dotaz-Jaký jste měl pocit během konzumace-cítil jste,jak je to krásně nezdravé?

Miroslavst

S mou hubenou postavou to vůbec neřeším.
Ale co je nezdravé, to nejvíc chutná.