ten který je

Jak se vám líbí hudební tvorba Jany Kratochvílové?

Jsou pro vás zajímavé i její názory na svět a lidské konání?Díky za případné odpovědi.;-)

Nejlepší odpověď
Drap

Její hudební tvorba mně nijak zvlášť neoslovila. Takových podobných zpěvaček je celá řada. Neznám její názory na svět a lidské konání.

Další odpovědi
anonym

Je to extroverní zpěvačka z moravy,,která působí řadu let v cizině,rock-reggae to je její způsob,nikdy mne neoslovila svým projevem,tak ani svou vizáží.

roxy52

Její styl oblékání vždycky šel nějak mimo mě.Kámoši mě pozvali na její koncert u nás,a kupodivu mě její myšlení nepřišlo tak ztřeštěné,jako ty obleky.

Hlada

Znám ji ještě z doby, kdy zpívala s Jezinkami. Byla úžasně energická a všestranná. Uměla hrát na housle, na kytaru, tancovala u Towena, zpívala. Přestože se chovala a oblékala výstředně, její skladby se hrály v rádiu dost často a byly oblíbené. Mně osobně se její styl líbil, mám její první LP a pár singlů. Po emigraci jsem jí přestal sledovat, co dělá teď nevím.

ReHu

Mám v oblibě cca 2–3 její písničky více méně z počátků její kariéry.
Potom už mě nic nezaujalo. Ani její extravagantní chování.