Kepler

Jak se vám líbí George Ezra?

Samozřejmě tím nemyslím ciferník, ale jeho hlas a písničky. Dalo by se říci, že jde mužský protějšek Adéle – bílé dámy s černým hlasem. Zdá se mi, že trochu vybočuje z hlavního proudu popu, což je dobře. Zvláštní je, že do dneška jsem si představoval jako staršího černého týpka v klobouku a s černými brýlemi…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=v_B3qkp4nO4

Odpovědi
marci1

Je super. Poslouchám ho. Sexy hlas. Chlap jak hora: 185 cm. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=H4ifSrE8iSg

aliendrone

No, není to zrovna má krevní skupina, i když se to dá a má dobrý hlas. Prostě takový ten utahaný mainstreamový multigenerační rodinný styl. Já (pokud jde o poulární hudbu) raději něco s vyšším tempem (ANO, přesně to „TUC! TUC! TUC!“), ale spokojím se třeba i s tímhle: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=CW5oGRx9CLM ;) :)

Kepler

Alien: jo, to se mi taky líbí, ale musím mít na to náladu. Já se neomezuju na jeden typ žánru. Jako utahaný hlas mi Ezro nepřijde, proti těm uječeným popíkům je správně syrový. No, je to věc vkusu. Ty nesnášíš americké country, protože ti sestřelili taťku nad Area 51. Mně přijde Ezro jako příjemná kulisa. Prostě je třída.

aliendrone

Ne ne ne! Neříkám, že má „utahaný hlas“, ten naopak hodnotím jako dobrý. Jen tahle písnička je utahaná, ale i takové občas poslouchám. (na to musí být speciální okolnosti a nálada)

Na oplátku za tu oblast 51 uvádím vysvětlení, proč Kepler nesnáší Rusáky a vše ruské. Popravdě se ti nedivím, žes měl nedobrou zkušenost s někým, kdo se dokáže rozhánět se šaškou tímhle způsobem a že tvé úmysly/plány (všichni víme JAKÉ °) :D) narazily na HODNĚ „tvrdou vodu“, xixixi! Bolelo to hodně? ;) :D :D

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_K4Tp-AcRp4

Kepler

Není pravda, že nesnáším vše ruské. Vodku mají velice dobrou. Kazašky naštěstí nejsou Rusky a jsou úžasné. Doma bych to ale mít nechtěl. Co to kecám, kdybys viděl jak jsem byl úžasný já. Chtěl mi z ruky chtěl vyklouznout váleček na malování a asi 3 vteřiny ho chytal. Vypadalo to podobně, jako s tou šavlí, akorát že jsem byl tak trochu vymalovaný taky.

aliendrone

Muehehe, tak tím se to vysvětluje! Ony to nejsou Kazašky, název je odvozen od ruského казаки, tedy česky kozáci. Ale chápu tvůj zcela pochopitelný omyl, zvláště když jsi slyšel pobídku „ty meňjá něbójsja“ a když k tomu připočtu, že z toho „hura ra rajda“ ti v tvém (všichni víme na co zaměřenén) myšlení vyšlo „Hurá – rajda!“, tak se nedivím, žes padl hubou rovnou sršňům do hnízda! Tak teď už jsem si JISTÝ, že to muselo bolet DOST! ;) :D :D