STUDENTKAEVA

Jak se vám líbí bílý nábytek?

Pořídili by jste si bílý nábytek?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud by to bylo do místnosti kam by se hodil, tak určitě.

Další odpovědi
Stingo

Vypadá to hezky, když je tak zařízena celá místnost.

Sůwa

Bílý nábytek si umím představit leda tak v nemocnici a to jen proto, aby byla vidět případná nečistota. V bytovém interiéru se to stalo v poslední době módou, ale je jen velmi málo povedených.

anonym

Před mnoha lety jsme měli bílou pokojovou stěnu.Nepřeji nikomu to její čistění.Ať jste ji udržovali sebevíc.Výměnou za jinou jsem si oddychla.

marci1

Bílý nábytek evokuje člověku pocit čistoty, pořádku. Dá se výborně skloubit s doplňky. Krásně se k němu hodí doplňky třeba ve světle fialové barvě a k tomu vhodně zvolené pokojové květiny. Nesmí ten pokoj s nábytkem působit dojmem, že je jen bílý a prázdný. 🙂
Doplňuji:
Mám doma bílý nábytek, je to krása. Foto je jen ilustrační, pro příklad :http://letecka­posta.cz/167545010

melanie

Jo.

anonym

Ano, líbí se mi, měla jsem černý, připadala jsem si jak v kremáči, bílý je hezčí, v pokoji se to hned rozjasní a když dáš barevné doplňky, je to opravdu moc hezké.

Dochy

To záleží. Kam, pro koho, v jakém bytě, co…
Osobně nejsem příznivcem, ale v ložnici máme šatní skříně s bílými posuvnými dveřmi. Zabírají prakticky jednu stěnu. A vůbec mi to nevadí. Zdi máme bílé a ostatní nábytek většinou pohledové dřevo. K tomu čištění: asi záleží na matriálu. U těchto skříní ani nejsou vidět otisky, přestože na nich nemáme žádné ručičku a šoupeme je rukama…

Nuk nuk

Záleží na stylu a provedení nábytku. Nicméně mi to připadá hodně nepraktické, na bílé je vidět všechno.