Alesh

Jak se vám líbí antireklama na Coca-Colu od Ronalda?

Kdo ještě neviděl, může se mrknout na video v článku https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/ronaldova-reklama-na-vodu-stala-coca-colu-miliardy-dolaru-167443. Osobně tohoto fotbalistu nemusím, ale tímto gestem mě velmi pobavil a silně u mě zabodoval.

Nejlepší odpověď
Kepler

To beru! Má recht.

Další odpovědi
Reganois

Souhlasím, fajn gesto. Stejně jako Paul Pogba s Heinekenem.

xiperio

prostě ho ta cola rozčilovala. ale na druhou stranu, jestli s tím nebude mít problém pořadatel ME. Ten měl ve smlouvě, že ta cola bude při tiskovce vidět. I když to může mít taky opačný efekt. Teď si o tom vykládá celý svět , i ti co na fotbal nekoukají a colu třeba ani neochutnali. Kterému výrobku se podaří, aby ho Ronaldo přesouval v přímém přenosu. Myslím,že to coca cole ještě pomůže. Vždy´už teď si o tom vykládají i důchodci v městské dopravě,

radomitzwak

Já ho nikdy moc nemusel, ale poté co jsem viděl dokument, který nahlídl do jeho soukromí, tak se stal mým oblíbencem stejně jako hokejista Jarda Jágr.

Rocker

I když fotbal nesleduju,tohle jsem už viděl.
Mě osobně to nijak neovlivní,když budu chtít Coca Colu,dám si jí,když budu mít chuť na pivo,dám si pivo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.