vagra

Jak se vám líbí?

vtipek-7.5.2010-AHA
Tradiční kapitalismus: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu.

Český kapitalismus: Na dvě krávy si vezmeš půjčku 1,6 miliardy Kč a odstěhuješ se na Bahamy a tam si jich užíváš. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy ze zlata, jak bylo znalcem doloženo, ale rachitické kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci a znalec bez újmy pokračuje v živnosti

Tak jme se zasmáli a teď vážně:
Myslíte si,že jde o vtip,nebo o smutné konstatování skutečnosti?

Nejlepší odpověď
kropitko

Konstatování skutečnosti,ale ne smutné…pojďme to tak udělat všichni. Vždyť je to návod ,jak si zařídit život,který bude bez existenčních starostí

Další odpovědi
annas

Alegorie, která vypovídá o skutečných poměrech u nás.

NickD

Klasika dnešní doby…někdo něco chce,tak si na to půjčí,nejlépe od státu…dalších pár jedinců si tím úspěšně vydělá taktéž a ve výsledku jsou idioti ti ostatní a tak to zaplatí.

Neřipomíná vám to MLM (letadlo)???