Jak se vám líbí

fakt,totiž že tvor,který odsoudil p. Horákovou k smrti- (vykonáno),bude možná propuštěn a dokonce se koketuje s úvahou, že má nárok na odškodnění? A velmi dobře vím,že je mu cca 1000 let a je chuděra tolik,ach tolik nemocen.

Odpovědi
Jakub

V tomto případě se jedná o další projev neschopnosti našeho právního řádu, protože, pokud se jedná o nepromlčený trestný čin, tak ten měl být odsouzen již dávno. Pokud někdo najde skulinu v našem trestním řádu, která umožní tento trestný čin promlčet, tak bych s okamžitou platností vyhodil na dlažbu všechny soudce a právníky, kteří se tímto zabývali. A to pro neschopnost a neznalost práva. A dal bych jim náklady, které vzniknou případným odškodněním bývalé prokurátorky, k náhradě.

standa

Bohužel žijeme ve státě, kde je právní systém v některých ohledech velmi nešťastný a nedokonalý…

…ale ´návod´ Jakuba (který lidsky docela chápu) je jen planým a ve skutečnosti naprosto nerealizovatelným výkřikem do tmy.

Takže odpověď na otázku bubci je NELÍBÍ.

Další debata by pak mohla být o ´těžkém´ filozofování KDO a CO může za daný stav věci (teď vůbec nemyslím tento konkrétní případ Polednové).

Ale to už asi nepatří na tento portál 🙂

mojitek

Kdyz Polednovou odsoudili natvrdo,tak jsem si rikal:„konecne na ni prisla rada,pozde,ale prece“ . Ale oni ji pusti na amnestii?Zenu,ktera poslala jinou zenu na smrt jen z politickych duvodu?Nelibi se mi to ani trochu. Je mi z toho spatne.

Vicki

A v takovémhle marastu žijem.Jak je vidět na tomto příkladu-do spravedlnosti má tato země hodně daleko.