dust8

Jak se vám dařila roznožka přes kozu na základní škole?

Nejlepší odpověď
Alesh

tvl 🙂 … ale jo, i výmyk i toč na hrazdě jsem dal vcelku obstojně

Další odpovědi
Malvína

Velmi dobře. Tohle mě bavilo.

aliendrone

V pohodě, tělocvik mi vždycky šel „sám od sebe“, zato výtvarka nebo hudebka, to byl doslova „POROD ježka proti srsti“! ;) :D :D

quentos

Nijak, ze zdravotních důvodů jsem ji nedělal a později jsem byl osvobozen od tělocviku úplně.

Drap

Celkem to šlo.

Tw!st

Nesnášel jsem tehdy podobné cviky.

Dochy

Já byl vždycky fyzicky tak nadané dítě… Jo posadit na kozu jsem se dokázal 😉

aliendrone

Kepler>>> Twl bejku, jsme odepsaní! Podívej to nádherné téma > „roznožka, koza“ a MY 2 HOVADA tady plácáme cosi o TĚLESNÉ VÝCHOVĚ! :( :( :(