Meggie2

Jak se v zimě (v teplotách pod nulou) obléknout na běh?

Odpovědi
zjentek

Můžeš se obléknout ne nijak teple, ale doporučuji rozpohybovat se nějak už doma před akcí, ať vyběhneš zahřátá. Tělo v pohybu nezaznamenává teplotní šoky tolik co LEMRA LÍNÁ (; D; D;

(Elkon nemá až tak pravdu, já běhával v mrazech běžně. Když je tělo zdravé a silné, je to celkem fajn.)

Rokio

Běžecké tenisky, šusťákové kalhoty, běžecké tričko, mikina, sportovní bunda a zimní čepice.

elkon

Podle pocitu, každý to může mít trochu jiné. Ale pod nulou se asi moc neběhá.