Jak se v tomto vedru ochlazujete?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Přečti si nasledující odpovědi:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-branite-proti-tomu-silenymu-vedru

Další odpovědi
dědapetr

Mám ventilátor a za ním postaveny dvě dvoulitrové petlahve zmrzlé vody a tak mě ofukuje chladný vzduch.

baghira

Používám běžnou termoregulaci – metabolizuju vodu, která mi vzlíná póry na povrch kůže, a tam se vypařuje. Neboli se normálně potím.

hanulka11

Mám zde příjemně chladno, takže pohodička a jistí to sklenice vody, která nezůstává prázdná stále doplňuji

led

Vlažná sprcha.

Drap

Před dvěma dny jsem se vrátil z Rychlebských hor, kde jsem tábořil u potoka, která má teplotu vody téměř celoročně stejnou. Neni lepší ochlazení, než se tam několikrát za den ponořit.