Georgo2010

Jak se v parném dnu oblékají obchodní zástupci?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Asi podle toho,co jim dovolí zaměstnavatel­.Určitě dlouhé kalhoty a košili.

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud obchod budou uzavírat v plaveckém bazénu stačí plavky pokud v sauně, můžou být nazí 🙂

venkovan

Zpravidla si nejdřív obléknou spodní prádlo a následně svrchní. Kalhoty oblékají tak, že nejdřív jednu´nohu strčí do nohavice a tu vyhrnou tak aby na ní nestál. to samé potom s druhou nohavicí a následně kalhoty vytáhnou až do pasu, a dopnou vše co se dopíná. Před kalhotami je vhodné obléci košili, před oblékáním je nutné ji rozepnou, následně strčit jednu ruku do správného rukávu, košili přehodit za zaáda a následně strčit druhou ruku .. .