spicerius

Jak se v Javascriptu udělá..?

Zdravím,
potřebuji poradit ohledně javascriptu
1.
var vaha = prompt(„Řekni mi kolik vážíš v kilogramech.“, "");
document.write(va­ha)
var vyska = prompt(„Napiš kolik měříš v metrech,odděl tečkou.“, "");

var BMI = vaha/(vyska*vyska);

if(BMI<15 || BMI>=30) window.alert(„Píšeš kraviny, no tak se za sebe nestyď :)“);
else if(BMI<30 && BMI >=20) document.write(„ŠPE­KOUN“);
else if(BMI<20 && BMI >=18) document.write(„prů­měr“);
else if(BMI<18 && BMI >=15) document.write(„pod­výživa“);
else document.write(„Chy­ba ;)“+BMI);

takhle mi to vypíše váhu, ale jak udělat aby mi to na nový řádek vypsalo pak i tu výšku? A na další řádek výsledek bmi? Takhle to píše vše to jednoho.
Jo a ještě jak se udělá, aby když mu vyskočí výsledek aby mohl zadávat nové hodnoty dokavaď neklikne na storno?
Díky a nesmějte se, teprv s tím začínám :D

Odpovědi
anonym

Nový řádek se dělá v HTML <br /> a v JavaScriptu /n

Ohledně opakování si najdi cyklus while a ten si ověřuj pomocí podmínky.