Frogman

Jak se v Americe identifikuje někdo, kdo nemá vůbec žádný průkaz totožnosti?

U nás máme občanky. Třeba v Americe používají jako průkaz totožnosti řidičák. Co když ale nějaký Američan nemá ani řidičák a ani pas?

Nejlepší odpověď
dubraro

Často se k identifikaci používá také číslo sociálního zabezpečení (Social Security number, SSN).

Další odpovědi
independent

když nemá řidičák ,tak má občanku, identification card podívej se na svojí občanku jak je to napsáno anglicky ,pokud máš plastovou

anonym

Většina Američanů musí mít průkaz totožnosti (driving licence,citizen­ship) jinak hrozí pokuta, jediný, kdo nemá ani řidičák a ani pas, je ilegál těch je v USA 11 miliónů, více info by řeklo velvyslanectví USA v Praze.

Zdroj: https://cz.usem­bassy.gov/cs/

Kepler

Věřím, že existují možnosti, jak totožnost vypátrat – pokud jim ta osoba bude stát za to. Pokud by ale šlo třeba o ilegálního imigranta, tak se s ní asi moc párat nebudou, deportují ji.