Jak se uživí bezdomovci ,když jim od března, nebudou vyplácet za kovy?

Chudáci bezdomáči,byli závislí na hotovostní platbě a teď nebudou mít nic.Jaký máte na to názor?
http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/360499-sberny-nebudou-od-brezna-lidem-vyplacet-za-kovy-hotovost.html
Doplňuji:
Založit si účet asi budou moci těžko,když si nic neplatí
a výplata jim nikam nechodí.

Nejlepší odpověď
zjentek

  1. budou se o kovy dělit s panem výkupčím, kterej jim „laskavě něco dá“, lidumil, takže chudí budou chudší, podvodníci bohatší a krádeží neubude
  2. potkáš jich teď mnohem více před tvým marketem, jak chtěj 3 rohliky a „něco“ k tomu

Další odpovědi
Drap

Takováto řešení vůbec nic neřeší.
Doplňuji:
K založení účtu nepotřebuješ žádný příjem. Většinou stačí 50 Kč základní vklad.

JájsemRaibek

Určitě si najdou kamaráda, který ten účet má a ten jim tu hotovost vyplatí a kanály budou mizet stejně dál.

klumprt

Uvidíme, jak se s tím naši sociálně vyloučení popasují. Myslím, že ten nejchytřejší v každém gangu si založí účet a bude už jen sbírat provize. S kárkou mu budou jezdit ti hloupější.
Ovšem jestli mají ještě ty sociální karty, nebo jak se to jmenovalo, znamená to, že každý má i účet u České spořitelny .

anonym

Založí si účet ? Jen se neboj, oni na něco, bezdomovci, přijdou, aby nepřišli zkrátka.
Doplňuji:
Psal jsem, že si založí účet, ale všimni si toho otazníku. Jestli jsou někdy bílí koně, volavky, najdou se i tací, na jehož účet budou přicházet peníze za sběr a ty mu budou vypláceny, po odečtu nějakého poplatku majiteli účtu.

anonym

Bezdomovec do banky nepůjde,drtivá většina bezdomovců jsou asociálové,kteří smrdí na míle daleko,jednou za čas takový smraďoch vleze do MHD a to je rozruch všude kolem,ale i bezďáci (pro některé životní styl na,který nedají dopustit) mají nějakého kápa,který je vyčůraný jak díra do sněhu a bezdomovci chcou být svobodní,spíš přibude pár žebráků a i těch je dost,mají mezi sebou jakousi hiearchii…no raději nic také se musím otáčet abych nějak trochu žil.

Pepa25

Drap: samozřejmě, že to nic neřeší, ale LID si to žádá, LID volí populisty …

JájsemRaibek

klumprt-bohužel na tzv. S karty, které byly zrušeny nešlo jen tak poukazovat peníze a dělat si z nich jakýsi podúčet. Mohly tam chodit pouze sociální dávky a podpora. Možná i důchody, ale to je vše.

JájsemRaibek

Bohužel si myslím, že založit účet si nemohou, jelikož nic neplatí a tudíž mají exekuci a tím zablokovaný účet, takže pokud by si účet založili, byl by jim posléze zablokován.

anonym

Přesně tak Raibeku,je mi jich fakt líto.