Avatar uživatele
Zlatý

Jak se uživatel dozví, kdo ho nominoval?

Když zjistím, že má odpověď (nebo někoho jiného) byla nominována a kliknu na ni (tu nominaci), tak se nick neobjeví jako u palců a hvězd. Je to tajemství nebo je nějaký trik, jak na to přijít?
Díky za odpovědi. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Žádný trik, nominace je v nové verzi skrytá, protože ji může uzavřít jen admini. Od uživatelů je pouze v režimu návrhu, dokud ji admini nepotvrdí, čímž zároveň uzamkne otázku.
Doplňuji:
P.S. Nominaci může samozřejmě udělit i sám admini s efektem okamžitého uzamčení.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Prostě nezjistíš, ale to co píše Dr. jsem opět zřejmě nepochopil.

Pokud já vím, tak v případě že tazatel dostal užitečnou odpověď se otázka automaticky zamyká po 10 dnech. A pokud tvoji odpověď někdo nominuje, tak ve chvíli uzamčení otázky se tvá odpověď přesune nahoru a ty dostaneš 5 bodů navíc.

Dr.Axl: To si vážně myslíš že admin po večerech projíždí otázku po otázce a zamyká je? :)

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele

anonym

ad bolak zkus nahlédnout na citaci:
Jak ohodnotit uživatele:
Přijde vám otázka zajímavá a mohla by být přínosná i pro jiné uživatele? - Označte ji hvězdičkou. Nejen že ji uvidíte ve svých užitečných otázkách, ale také odměníte autora bodem.
Přijde vám přínosná a zajímavá odpověď? - Dejte jí palec a odměníte autora jedním bodem. Odpověď s nejvíce palci se zařadí na první místo k otázce jako nejlepší.
Užitečná odpověď - zlatí a stříbrní uživatelé mají navíc možnost nominovat odpověď jako užitečnou. Odpověď s nejvíce nominacemi se vyhodnotí jako užitečná ve chvíli uzamknutí otázky a autor je odměněn pěti body. Administrátor může označit užitečnou okamžitě. Užitečné odpovědi by měly splňovat kritéria pro kvalitní příspěvek jako je správnost a úplnost informací.
Občas během nočního monitoringu aktualizuje služba u terminálu nominace a uzamykání. Stačí, když si občas porovnáš stav předchozího dne a následující ráno, rozdíly jsou snadno patrné (pokud některé neprovádí samotné nastavení programu o půlnoci - kdy se od toho odvíjejí i denní limity pro každého uživatele).

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

Citace je to pěkná, ale chybná, protože jakmile je jednou něčí odpověď nominována jako nejlepší, automaticky se posouvá po uzamčení otázky nahoru bez ohledu na počet palců u ostatních odpovědí.
Stejně tak neplatí že poze stříbrní a zlatí mají možnost nominovat odpověď, i pokročilí a registrovaní můžou, pokud otázku založili oni sami, čímž ji samozřejmě uzvařou.

Avatar uživatele

anonym

Ale to si přece neodporuje, formulace kdo může nominovat je míněna - "kromě tazatele".
Daleko podstatnější je podmínka o kritériích kvalitní odpovědi a správnosti a úplnosti informací!

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

Mě šlo spíš o to, že to co jsi napsal: "...protože ji může uzavřít jen admini. Od uživatelů je pouze v režimu návrhu, dokud ji admini nepotvrdí, čímž zároveň uzamkne otázku." zní jako kdyby admin projížděl otázky, odpovědi a jednotlivé nominace a rozhodoval jestli tuhle nominaci uznat a udělit 5 bodů nebo jestli ji zamítnout...

což je podle mě blbost

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4948
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2676
Zlatý briketka10 2418
Zlatý annas 2074
Zlatý quentos 1639
Zlatý iceT 1552
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1506
Zlatý mosoj 1496

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.