Jose1f

Jak se uzavírají aplikace na počítači?

Pro telefonování zadarmo používám SKYPE. Používám ho na dvou počítačích. Na prvém počítači, který má nainstalovaný windows XP professional, jde vše bez problémů. Na druhém počítači (je to notebook s nainstalovaným windows home) to jde trochu hůř a dostávám hlášku. „Rychlost vašeho počítače je velmi nízká. Váš počítač běží příliš pomalu na uskutečnění hovoru. Zkuste zrychlit váš počítač uzavřením některých aplikací, které nepoužíváte.“
Co to jsou ty aplikace a jak je uzavřu?

Nejlepší odpověď
chudst

Tim ma na mysli, jestli nemate otevrene jeste dalsi aplikace primo vy (Mozillu, nejakou multiplayer hru, ci nejake stahovani, apod.).

Pokud chcete zrychlit pocitac, muzete si ho zkusit projet antivirem a take rozhodne CCleanerem (http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/?g[hledano]=ccle­aner&g[oz]=3.08­.1475)

Další odpovědi
rynek878

Jsou to všechny spuštěné programy,pozor na antivirák,jinak prakticky můžete vše vypnout,většinou jsou vidět spuštěné aplikace(progra­my)vpravo u hodin,
zde je link na vysvětlenou:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­plika%C4%8Dn%C3­%AD_software