barbara79

Jak se uvádět na OSSZ?

Prosím chci se zeptat. S prvním manželem jsem rozvedená a máme dceru 9 let.Nyní čekáme s přítelem další dítě.
Jenže přítel se mnou nežije ( kvůli dojíždění do zamestnání) a posílá mi nějaké peníze. Trvalé bydliště u mě taky nemá.
Jak se mám prosím uvádět na OSSZ ? Jako matka samoživitelka nebo se započítává i jeho příjem?
Protože to budu uvádět na OSSZ při mateřské atd.prosím o přesnou a 100% odpověď
Moc děkuji,

Nejlepší odpověď
Lamalam

Přesnou a 100% odpověď zjistíš právě na OSSZ. Tady ti každý může odpovědět co ho napadne.