Jak se uspořádává demonstrace? Na jaké úřady se musí a co se tam dělá?Co vše se musí zajistit pro hladký průběh?

Nejlepší odpověď
Drap

Požádat o povolení místní radnici nebo magistrát. Úřad pak určí jaká opatření se mají učinit

Další odpovědi
Fidel

VY nežáte povolení – je to vaše ústavní právo, ale přibližně 3–5 dní dopředu to ohlásíte příslušnému magistrátu – např. 15. 9. 2011 – demonstrace – pochod od ulice nerudova přes centrum na václavák. Začátek 13.00, předpokládaný konce 20.00, předpokládaný počet účastníků 5000. A Pokud budete první a nejste neonacista, tak vám to odkejvou