radar cz

Jak se usmířit s matkou?

Jak se usmířit s matlou když jsem zapoměl utřít nádobí a ona je kvůli tomu na mě hnusná nenechá si nic nevysvětlit a je na mě krutá jakou věc případně jí mám dát nevěří tomu že to příště udělám........ Co jí mám říct jak sr s ní usmířit.......... Prosím odpovězte co nejdříve

Odpovědi
elkon

To je tak malicherná záležitost, že nestojí za řeč.

Kepler

Tak to jednou překousni a to nádobí příště utři a bez vyzvání. Chlapa dělají činy a ne sliby. Uvidíš, jak roztaje. Nic ji nedávej, tady odpustky nefungují.

hapiky

elkon: Zřídka kdy umíš odpovědět akceptovatelně, rozuměj: když ze sebe nic nehraješ.