NatkaTrapka

Jak se usmířit?

Ahoj, rozhádala jsem se s nejlepší kamarádkou. Protože je nemocná, a já se začla bavit s jednou holkou a ona začla ihned žárlit : k čemu ti jsem co? Vikinka je tvá nejlepší kamarádka… No, zachvilku dojdu k věci, já když byla nemocná tak si ji všichni oblíbili a na mě úplně zapomněla
.. No, tedy jsem ji napsala: Niky, neber si to zle,ale proč mi toto píšeš? Když jsem byla nemocná tak si se taky začla bavit s Annabelle. A na mě jsi zapomela? Prosím o radu jsem z toho v rozpacích…

Natálie 12 let.

Nejlepší odpověď
Kelt

A když ti řeknu, že průměrný věk účastníků je o pár roků větší. Co budeš dělat. Když jsem byl malý jako ty, tak jsem četl Neználka, který měl kamaráda Ćárka, se kterým se denně usmiřoval a rozcházel. Takže nech to časem uzrát.

Další odpovědi
DoTazatel

Především se nezaobírat malichernostmi…

Když je na tebe naštvaná pro nic, tak nemá smysl se s ní dál stýkat. Pokud je trocha vinny i na tvé straně, tak si to přiznej a omluv se jí.

Moc bych to hlavně neřešil, holky v předpubertálním a pubertálním věku se spolu jeden den baví, druhý den ne a třetí se zase baví, a takhle pořád dokola a to hlavně kvůli zbytečnostem. Takže s prominutím, ale řešte důležitější problémy (na kterých by mohlo skutečně záležet).