Jak se určitý registrovaný kolega dozvěděl…

… moji privátní e-adresu,na kterou mi zaslal pár dotazníků,když nejsem si vědom,že bych mu ji poskytl?!

P.S. Vědí ji pouze 3 lidé!
Doplňuji:
Záhada vyřešena.Omlu­vu,kterou jsem obdržel přijímám,ale nejsem z těch abych trestal.Bylo to pro dobrou věc!

Nejlepší odpověď
beer

Možná mu ji někdo z těch tří poskytnul, možná ji zná z dřívější podoby Odpovědí a komunikovali jste spolu…
Možná taky od někoho z vedení – jsou tu tací, mají ke správcům jiný přístup než ostatní ))

Další odpovědi
bolak

Jedna z těch tří osob mu ji musela dát :)
Doufám že mě taky nebudeš žalovat, já abych vás všechny stihnul…

anonym

a nezískal ji náhodou před měsícem+ kdy arygnoc vytvořil web co se mu líbí i nelíbí zde? I když to byla kamufláž, tak se tam zadával mejl a nebo jste potvrdil žádost o kontakt. Možná ještě z dřívějška, kdy byl povolen kontaktní mejl. Jinak mě to přišlo též, ale toho mejla mám na blbosti.

hanulka11

vidíš a takto to tu chodí
Doplňuji:
Nechci do toho rejpat,ale ten dotazník měl být zaslán jen tomu ,kdo si ho vyžádal – nač jsou pak skryté profily- nechápu to .

anonym

To jsi na tom ještě docela dobře, mail se dá leckdy vygůglovat, stačí, že měl člověk někdy v minulosti třeba ŽL apod.
Horší je, že se operuje s obsahem a identitou privátních mailů, jež si drbny přeposílají a patřičně pikantně upravují po vzoru těch nejhorších bulvárů -
viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/slusnost-aj-na-internete-muz-a-zenska

mosoj

A není to soukromá věc tazatele, jehož techtle mechtle sem nepatří ?

led

Veľmi jednoducho, vlastnou nedôslednosťou
Nedávno ste mi na e-poštu poslali tzv.hromadný mail (veľa adresátov naraz).
Zaujímavejšie než text bol zoznam adresátov (aj s mailom) v hlavičke, u niektorých boli aj ich mená.

Príklad
Tak som sa dozvedela, nielen usilovným pátraním v súťažiach scrable, ale aj z vášho mailu ako sa volá ´quentos´ svojim občianskym menom.

Čo teraz s tým urobíte? Vynadáte si aj s uložením kárneho opatrenia?

anonym

Je toto vše zapotřebí?
Měla jsem pocit, že jsem se přihlásila na civilizovaný web mezi civilizovanou společnost lidí, kteří si krátí čas u počítače.
Zastavte se a podívejte se, co jste za uplynulého půl roku dokázali vyprodukovat za zapáchající odpad.
Ani jednomu z Vás není hanba?
Je svátek, venku celkem slušné počasí… ale tady? Nemáte pocit, že zdejší prostředí připomíná něco mezi stokou a žumpou?
Vás kritiky své osoby důrazně upozorňuji, že se vůbec nejedná o mne. Zamyslete se v klidu každý sám nad sebou, co jste vlastně odpovědím.cz dali. Potom se zkuste alespoň trochu objektivně podívat na to, co jste jim vzali. Při nejmenším přišly o důstojnost a slušnost. Vládne tu hloupost, nevraživost, nesnášenlivost, chorobná závislost, nedůtklivost. Sáhli jste tak hluboko, že už se tu vyhrožuje psychiatry a soudy. To je místo, kam jste chtěli dojít? Nebo Vám lépe vyhovují „lopatičky“, kterými se tu hodláte navzájem umlátit?
Je 21. století. Kdo z Vás už není v temném středověku?
Tohle je tedy „diskuze“, kterou by si měl každý její účastník vytisknout a přilepit nad postel, aby hned ráno viděl, čeho je třeba se raději vyvarovat.
Mám za to, že u téhle otázky se asi nepodaří svádět výsledek práce našich mozků na nezralé mládí. „To“ nejspíš zvědavě pokukuje zpovzdálí a diví se, co těm dříve narozeným přeletělo přes nos, že jim z toho takhle hrabe.
Takže vážení, a hlavně milí zlatí a stříbrní, mám pocit, že vybanovat je tady třeba úplně všechno. Takový z ostudy kabát nám už nikdo nevypere dost dobře, aby se dalo tvářit nevinně nebo aby se dalo zdůvodnit, ve jménu které „čisté“ myšlenky se tu objevilo tolik špíny.
A nejsou z toho venku ani Ti, co zbaběle stojí opodál a vyčkávají, co z toho mumraje vznikne. To není také čestné a poctivé, je to jen pohodlné a alibistické.

anonym

Copak mailový kontakt, ten se dá různě vygůglovat, stačí abs měl v minulosti ŽL nebo ses registroval na sociální síti.
Jisté místní uživatelky i lustrovali zdejší profily na FB, a navíc si přeposílají obsah privátních mailů bez souhlasu odesilatelů, aby pak s pikantní úpravou zveřejňovaly vytržené z kontextu soukromá data či dokonce identifikace.
viz odkaz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/slusnost-aj-na-internete-muz-a-zenska

anonym

No jo Petre ( vcera jsem si vsimla, ze v jedne diskuzi pisete o vladovi, tak uz si asi piseme jmenem ) , ale my nic neupravujeme .. me nic takoveho nevnutite .. , uz je to, jako kdyby jste se tu chtel udrzet jako na mravorove stene. A ten mail na B. mam od vas. Podivejte se do sve mailove posty , vcera jsem vam par vasich mailu preposlala.
A pak jsem vam jeste preposlala jeden , pokud muzu , s vasim svolenim, rada bych ho zde uverejnila.
No, jestli budete delat, jako ze uz se sem nedivate , tak ho zverejnim pozdeji i tak. Pak mam i video, ktere jste mi jednou poslal o jednom manzelovi jedne uzivatelky .. , ale Esa v rukavu , ty mam schovane na pozdeji.
Pokud budete chtit slabossky pak nekomu vnucovat vas ubohy nazor, ze si to jako nejak upravuji , vymazavam, nebo naopak pridavam .. , pak to bude pouze na nazoru ostatnich uzivatelu .. komu budou vice verit.
Kdyz s eneco tyka vas , to kolem sebe kopete ( kopete ale do vzduchu ) .. , ale kdyz jste me psal vy , ty vase drby .. tak to bylo ok. ?

  • iv-

anonym

  1. Samozřejmě respektuji zásadu, že stejná pravidla a zákony platí pro všechny.
  2. Reagoval jsem barbakanovi na jeho dotaz o jistých starších souvislostech, takže mi uniká jak si vztahuješ něco, kde nebyly žádné konkrétní indicie.
  3. Zveřejňování privátních mailů je zakázáno nejen v kodexu, ale přímo v zákoně. Já jsem nikomu žádný souhlas nedával ani nemám 7 mailů s falešnými jmény, vždy jsem měl jen 1 profil, takže si nejsem vědom žádného podvádění, což se nedá říci o mnhých jiných.
  4. Pravidla jasně stanoví, že na vzkazy osobního charakteru jsou kontakty v profilu, tak co je tady ještě nejasného.

(Tazatel si odpovědi přečetl a necítí potřebu dělat dusno, ostatně má smazaná odpověď byla vrácena, tudíž nebyla závadná – ještě nějaké problémy?)

anonym

Vy vite , Dr., z ceho vseho to vzniklo …
ja holt mam srdce na blbem ( tedy spravnem ) miste a zastavam se slabsiho …

An. jsem doporucila ja , at se nevyjadruje a pote , co mi poslala ( na moje nalehani ) nijak neupraveny mail od vas , kde ji vyhrozujete soudem za pomlouvani , za porusovani soukromi , nebo co …, a ze je ( kopiruji ) : součástí návrhu je i žádost o přezkum zdravotního stavu protistrany (z titulu vážného podezření na sníženou příčetnost).

proste nemuzu jinak, nez za ni bojovat. Nabidla jsem ji veskerou financni a ev. pravni pomoc – proto to i zde pisu verejne ..
i ji pisu , ze my 2 ( ja a vy ) jsme si nikdy nic neudelali , ze ja to beru opravdu jen zastavani se ji .. a ona to take tak bere a je ji mnohem lepe a je statecna. Nasmejeme se spolu kolikrat fakt blbinam ( netykaji se odpovedi ). Proste je to tak, ze kdyz je urcity clovek vice ve stresu , tak dela preklepy , nebo se trese, nebo ma tiky, nebo ja nevim co … , ale me presvedcila, ze kdyz je v kontaktu s nekym, s kym je ji dobre , ze se umi uvolnit , je krasne odpocata a ted si sednete na " prdelku " : nedela ani preklepy. 🙂
Vy jste na ni sli s " kamosi " jako dravci a ja ji hot pomaham mezi temi dravci klickovat.
Ted uz je to jenom kdo z koho. Me umlcite jedine tim, ze nejdrive umlcite sam sebe. -iv-

anonym

Ja uz mam pres rok … ale nikdy jsem ji po nikom nechtela, byla me poslana.
Muzu vam na ni napsat , jestli chcete … 🙂
Ale nikdy jsem ji neposlala nikomu dal … ani by me to nenapadlo. -iv-

anonym

  • IV-II,tak schválně.Pošli na ni nějaký vzkaz!

anonym

No, ja nevim jak to udelat , ale nechci zverejnit ten muj .. snad napisu, ze ho mate spolecny napr. s Han. – na seznamu .. ta tam ma cislovku, vy ne …
vice bych sem nenapsala, s ohledem na vas .. nebo mi muzete dat nejakou otazku , na nejake pismenko a ja vam napisu, jestli tam je , nebo ne ..

  • iv-

bolak

já nechápu co s tím děláš takový štráchy :) dyť je to jenom emailová adresa, tu si můžeš kdykoli zrušit a všechny maily přesunout do jiný – nový, nebo si dát toho člověka prostě do blokovanejch, když nechceš aby ti od něj něco docházelo…

ty se toho bojíš, jak kdyby ti někdo skrz tvou e-mailovou adresu viděl až pod necky..

anonym

Ne,nikoho a ničeho se nebojím,jen mi jde o to,že i přes příslib některých lidí,moji adresu předali dál. Má důvěra padla pod bod mrazu!!!

anonym

Neboj, barbakane, takhle s ničí důvěrou nezacházím. Děkuji Ti za Tvou důvěru a nezklamala bych ji nikdy už proto, že by mně samé bylo velmi nemilé, kdybys ty zklamal důvěru moji.
Takhle se mezi slušnými lidmi nejedná, aby člověk při první příležitosti hodil za hlavu zásady slušnosti a důvěrné informace rozesílal ostatním. E-mailovou adresu za důvěrnou považuji.
Je tu jistá osoba, které jsem věřila. Byla jediná, která o mně měla osobní informace. Ty se teď dovídám od jiných lidí. Je to úsměvné, jak se dokáže někdo nešťastně tvářit a jak prohnilý je ve skutečnosti jeho charakter. Jen skuteční přátelé dokážou říct i nepříjemnou pravdu do očí. O farizeje není co stát. Pokud si to neuvědomí člověk dlouhá léta dospělý, tak asi není čeho litovat, když jeho přízeň ztratím, viď?
Doufám, že Tvá důvěra nepadla tak hluboko, abys přestal realisticky uvažovat a abys poslal do paďous jen ty, kdo si to opravdu zaslouží.

bolak

to sem psal -iv- :) , ne tobě

ale i tak, nechápu ten příslib, k čemu je to dobrý, nechat si slíbít něco co prakticky nemá žádnej význam?

anonym

nemít příslibu(devi­zového) dostal bych se do pr…e!

anonym

.. a čekám na Tvoje schválení mé žádosti.Tam mi můžeš napsat,do interní pošty,moji adresu o které si myslíš,že je moje.

anonym

Ne , ja tu nepisu nikomu do posty … piste tri pismenka …
Bolak, ja uz ji mam tisic let , co existuje internet… ja si ji menit nechci .. a to jsem jeste vetsi blazen, protoze jmeno ani prijmeni nesouhlasi. 🙂

  • iv-

led

  • Iv-II, už to nemusíte tajiť, veď aj tak to vedia všetci: Naděžda Konstatinovna Krupská (Надежда Константиновна Крупская)

anonym

Da. ☹ Led, vy musite take vsechno vykecat !

  • iv-

led

Izvinite

anonym

Odpusteno.

anonym

Led, jeste ze mam v oblibenych google prekladac !
🙂

anonym

Takže nevíš,neznáš!

anonym

Tak to se omlouvam.
Bude se asi jednat o jineho " BARBAKANA ".

  • iv-