elektrikář

Jak se upravují malé rybičky před smažením na grundle

smažení grundlí

Nejlepší odpověď
hanulka11

Úplně jednoduše – po vyndání z mrazáku je nech trochu rozmrazit a dobře je propláchni a nech okapat – připrav si do mísy hladkou mouku se solí a pepřem a obal je v ní – vkládají se do silně rozpáleného oleje – nejlépe do friťáku ,aby se rychle a stejnoměrně usmažily- ach to bude dobrota – pak si je pokapete citronem mňam

Další odpovědi
anonym

Nijak. Osolit, usmažit, pozřít. Prostě se upravují jako jakákoliv jiná ryba „po mlynářsku“, jen s tím rozdílem, že nedávám kmín a nejedná se o rybu, ale rybičky!