milablond

Jak se uplatnit na trhu prace s perfektni znalosti Photoshopu ale bez praxe? Kam se clovek muze dostat?

Nejlepší odpověď
gecco

Kamkoli mezi grafiky…

Mimochodem – …„s perfektni znalosti Photoshopu ale bez praxe“… – je nesmysl…
pokud umíš „perfektně Photoshop“, máš dostatečné portfolio tvé tvorby pro ukázku.

Jen – spíše počítej podníkáním (OSVČ) než se zaměstnaneckým poměrem.
😉

Další odpovědi
anonym

Možná, že jako pragmatik zcela nechápu tuto instituci, leč neměl bys především být graficky nadaný? A následně jakožto umělec v oblasti digitální grafiky vystavovat svá díla ve virtuálních galeriích, kde by si tě kdosi všiml? (Či se věnovat přímo webové grafice, ve které je nejvíce zakázek?)

arygnoc

stačí reagovať na inzeráty „hľadáme grafika“.

ale – perfektná znalosť je na nič, ak nemáte nejaké výtvory za sebou – hoci i tie „do šuplíka“.
niečim sa musíte prezentovať, ukážky vašej tvorby (portfólio) má 100× väčšiu váhu ako vaša perfektná znalosť.
treba si aj uvedomiť, že iné požiadavky bude mať napr. web o architektúre, iné časopis zameraný na sci-fi žáner a iné periodikum zamerané na spôsoby líčenia sa.

počítajte s tým, že nemusíte uspieť hneď – ale netreba sa vzdávať a na ponuky treba reagovať.

;-Q

Děda Louda

Do nesnází.

postcd

Odpovídat na nabídky práce a vytvářet vlastní poptávky. U obou odkazovat na reference, například vlastní www stránku kde je vidět tvorba, odkazy..