dust8

Jak se upevňuje správně paruka, aby ustála i prudké poryvy větru a mohlo se s ní i potápět v bazénu?

Odpovědi
Slecna 007

Potápět? Blbě.

aliendrone

Hele Founde, co tě vede k doměnce, že s řádně či nikoliv upevněnou parukou se nedá potápět (nejen v bazénu)? Potápět se můžeš i s čepicí nebo bez! ;) :D :D

led

Priklincovať k hlave 🙂
Pokiaľ musíte použiť parochňu, jej uchytenie záleží aj od toho, či máte holú hlavu alebo aj vlastné vlasy, ich hustota, pevnosť a dĺžka.
Je niekoľko možností
okrem dobrého strihu sieťky s vlasmi so sťahovacou gumou, je možné použiť špeciálne lepidlo (v kozmetických a divadelných potrebách), sponky, čelenka, alebo v prípade dlhých vlasov (ktoré kryjú uši) aj podvliecť pružný úchyt parochne pod ušný boltec (hlavne vo vami opisovaných extrémnych podmienkach).
v extrémnych podmienkach najlepšie pomôže čiapka