Jak se ulejt z domu?

Doplňuji:
Většina se chce ulejt ze školy, práce a jiné, ale z domu nikdo.

Nejlepší odpověď
Drap

Řekni že jdeš na pivo.

Další odpovědi
Hamon

Rekni, ze jdes za milenkou, jestli mas odvahu, za milencem. Domu nebudes muset hoodne dlouho.

zjentek

zdrhej ..jedině zdrhat ..ale bacha, ať nejsi vyloučen, nebo nějak není ukončen poměr a tak :o

Shady

řekni že tě potřebujou v práci

anonym

Z domu se neulejvám – prostě řeknu, že jdu – a jdu…
😉

marci1

A proč se ulít z domu ? Doma je teplo, sucho, jídlo a pití, postel, vana atd. A některé lidi z domu nedostanete, ani za nic. 🙂

mosoj

Když potřebuji někam jít, tak řeknu ( nebo neřeknu) že jdu tam a tam a je to v pohodě. Třeba i na pivo, ale já na pivo nechodím. Když si něco chci koupit tak si to v pohodě koupím . Nevidím v tom žádný problém. Samozřejmě že to platí recipročně.