Jak se uklízí na ISS (Mezinárodní vesmírné stanici). Mop do ruky asi nevemou. Od čeho tam může vznikat „bordel“?

Nejlepší odpověď
fcoop

Zkus si představit běžný den.Na ISS.
Ten „bordel“ vzniká – kupodivu – lidskou činností.Musí jíst,pracovat,mýt se,cokoliv,co tě napadne i nenapadne.
Samotné tělo produkuje odpad a nemyslím tím Ten odpad.Třeba – určitě ztrácejí vlasy,vrchní vrstva kůže odumírá a obnovuje se – spousta odpadu,který se hromadí.
Bude toho hodně – toho bordelu.
Určitě se nenudí.

Další odpovědi
Balu103

Prach sa tam nema aky usadzovat, odpadky tvrdo recykluju, dokonca aj telesne tekutiny.
Cize priebezne a opatrne 🙂