verunka483

jak se udržují dredy?

umývají se? a drží se v nich různé smítka a brouci nebo ne? děkuji

Nejlepší odpověď
Berušinka

Když to jsou pravé dredy, tak se v nich drží kdejaká nejen smítka 🙂 Myslím, že se nemyjí nebo jsem o tom teda vůbec neslyšela. Myslím, že péče spočívá v tom, že jak vlasy rostou, tak se od hlavy postupně zase ty dredy „slepují“ – snad voskem. Rozhodně si dredy nedělej, pokud o tom uvažuješ.

Další odpovědi
Drap

Pokud já vím, tak je umývají, nebo spíše oplachují tak jak jsou.

50centes

http://www.you­tube.com/watch?v=mIF­twqfPToo

smítka jo brouci jak se oně staráš.

dredy hlavně nevoskuj ani ne opaluj. klidně se ptej dál