Naty8

Jak se udělat krásnou?

Jak se změnit na krásnou makeupem?

Nejlepší odpověď
WhiteCrow

Stačí když budeš brát život s nadhledem a s úsměvem, zatím makeup nepotřebuješ 🙂

Další odpovědi
paul1

Jak říká Mládek: „Namalovat si na ksicht nějaký obličej“ 😁

hapiky

Opít všechny kolem sebe.

zjentek

Co je krásna? 😁Neé, dělám si legraci.

Nejlépe nanášením. Před zrcadlem můžeš pozorovat, jestli to pracuje. Totiž ve výjimečných případech ani tohle nepracuje a to je potom peklo na Zemi.

Jinak na YT máš k tématu mnoho videí. Fakt hodně.

Kazatel

Marná snaha, co ti není shůry dáno, v apatyce nekoupíš.

elkon

Tobě nepomůže nic, protože jsi zakomplexovaná (ý). Místo těch blbostí, které zde stále předvádíš, už jsi dávno měla (měl) vyhledat psychiatra. Rad už jsi zde dostala (dostal) dost a jak je vidět, nemá to žádný smysl. Změna nicku ti k tomu nijak nepomohla.

Disraeli

Ježíšku na křížku, smiluj se nad námi. A stejně si „chlap“, tak o co ti dopr. pořád jde? Nebo jsi snad trans?