Skretch2

Jak se údajně jmenuje země, jejímž portálem jsou pyramidy v Gíze?

Ahoj, nedávno jsem četl článek o tom, že pyramidy jsou jakýmsi portálem do země zvané něco na A… (nemůžu si vzpomenout, doufám, že vy víte). Taky tam psali, že se tam chtěl dostat Hitler. Nevíte někdo? Za každé další zajímavosti o pyramidách mi napište taky. Díky 🙂

Nejlepší odpověď
marci1

Pravděpodobně máš na mysli „astrál“- zjednodušeně opuštění vlastního těla.
Pobyt v pyramidě může vyvolávat řadu specifických duchovních prožitků. Ty se pak samozřejmě mohou nadále různit podle konkrétní citlivosti daného jedince. Je však možné zažívat pocity beztělesnosti, pocit vznášení se, projevy jasnovidectví, vzpomínky na minulé životy, putování v astrálu, podivuhodnou euforii nebo zvláštní klid jako tomu bývá například ve stavu hluboké meditace.
Doplňuji:
http://www.spek­trumzdravi.cz/py­ramidy-a-pyramidalni-energie