Retko

Jak se učit Phrasal Verbs?

Chtel bych se nejrychleji a nejucineji naucit Phrasal verbs. Poradte jak na to.

Dekuji.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Nejlepší to máš praxí :) Já jsem ani nevěděl, že nějaká Phrasal Verbs existují, ale když jsem se podíval, co to je, zjistil jsem, že už to umím :D

  • serialy a filmy v orig. znění (s titulkama)
  • komunikace na zahraničních fórech
  • hodiny a hodiny prochatované anglicky během hraní online her (hl. DotA, Warcraft).

Další odpovědi
Nuk nuk

Skutečně jedině praxí a používáním. Každé má svůj vlastní výnam a těžko se dají nějak „nabiflovat“.