Kepler

Jak se u vás říká špatnému pití?

Jedno jakému, vínu či lihovině. Vím, že česká a moravská nářečí jsou v tomto směru velmi barvitá. U nás se například říká: to sa neehodí piť ani řiťú…

Nejlepší odpověď
Ušel ventil

Zkažené víno je až ta třetí možnost –

  1. Sa dá
  2. Sa nedá
  3. Sa dá Pražákovi

Další odpovědi
anonym

Kentus,hnůj,moč­ka…chcanky…pa­tok

aliendrone

Nedávno kousek ode mne otevřeli nový pajzl, tak jsme ze zvědavosti s kámošem zašli „na dva kousky“… ;) :D
Jako „tahák“ si pro hosty připravili nějaké pivo jen za 26Kč a protože kámoš je zvědavý a nebojí s riskovat, jedno si objednal. (Nějaký Pankrác nebo Konrád – už si tu značku nepamatuji.)

Ochutnal, pokýval hlavou a ohodnotil: „Dost dobrý jako samoser.“

Na druhou stranu, když řeknu „Hoď nám bahno!“, vůbec to nemusí znamenat, že jde o nějaký humus, je to prostě synonymum pro pivo. :)

michalds

šlichta, blivajz, sr*čka

teda spíše jídlu to říkáme, já jsem asi slepej

RyuzakiKate

Detergent :D
Teda přidávám, že někdo tak označuje naše pívo, protože je nefiltrované, a tak se říká tomu, kdo ho má poprvý, že se po něm pose*e.

kurec

šunt

marci1

Sr.čky, sobí chc-nky! Omlouvám se všem (znám jen z doslechu). 🙂

da ny

Patoky, sajrajt… 😁
Špatné, nechutné kávě čulifinda (culifinda), břečka (též pivu).

Elk

Já tomu říkám sirit.
Je to z angličtiny a vyslovuje se to sajrajt…

zjentek

Nealko! ;p

Muffz

Božkov.

klumprt

Ani řiťú cúvačky.