Kepler

Jak se tvoří akční film holywoodského typu?

Podle mého názoru tam nesmí chybět automobilové honičky, které jsou provázené střelbou, projížděním tržnicí, kdy do luftu lítají stánky a nejrůznější ovoce. Často tam aktér visí nad propastí nebo na zábradlí (říkám tomu visačky), samozřejmě po něm opět střílejí a kulky se zázračně strefují jen do konstrukce zábradlí. Spousta výbuchů domů a jiných objektu, kdy se listy stromů poblíž ani nezachvějí V závěrečné scéně ti zlí vždycky prohrají a hlavní hrdina se vášnivě líbá se svou favoritkou, nebo se s kamarády ožírá v baru a slaví vítězství. Zapomněl jsem na něco?

Odpovědi
Smack

Hlavně kameraman.

Kelt

Scénář je jasný, teď to nějak doplnit vhodnými bitkami, střelbou , únosem, zlými parchanty a dokonalou heterosexuální dvojicí. Ale to, co vidí divák jako minutová přestřelka se natáčí několik dní, hrají si s tím střihači i borci na počítači. Na začátku se potká padouch a klaďák a padouch slaví dočasné vítězství fyzické i psychické. Tím horší je jeho konec. A jestli je tam nezničitelná příšera z jiného světa, dinosaurus nebo nepřekonatelný bojovník odolávající minimálně čtyřem mistrům světa, to je vedlejší.