Avatar uživatele
FlAsh_7

Jak se transformovat do člověka, kterého baví se učit?

Zajímavá 0 před 1410 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nehledat odpovědi na otázku u jiných, ale přemýšlet sám. Už jsem vám psala, že byste si měl promluvit s rodiči, třeba jim víc pomáhat a neseděl pořád u PC.

Ale mám dojem, že jste se už na to, jak se učit, ptal. Ale zřejmě jste si návod nepřečetl.

Jak se transformovat? Změnit sve myšlení, a chování. Přečtěte si, co radí odborník a uložte si do paměti vše, co vám zde poradíme.

„Jak na osobní transformaci prakticky, díky životnímu koučinku s podvědomím“

Projděte si odkazy a vyberte ten, který vám nejlépe vyhovuje

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=Jak+na+osob­n%C3%AD+transfor­maci+prakticky%2C+d%C3%AD­ky+%C5%BEivot­n%C3%ADmu+kou­%C4%8Dinku+s+pod­v%C4%9Bdom%C3%AD­m%22

Nemusíte se učit, když nechcete a jste možná přesvědčený, že vás budou rodiče celý život živit, když vás nebaví se učit. A co práce? Také vás nebaví.
Nebo když si třeba najdete partnerku, tak si to zařiďte tak, že ona bude vydělávat a vy se budete starat o domácnost?

Občas je nic edělání prospěšné, ale časté či pravidelně může způsobit deprese.

"Lenost je hloupost těla, hloupost je lenost ducha. Lucius Annaeus Seneca
he.cz/citaty/in­dex.php?page=ci­taty&kategori­e=40

Nebylo by vhodné zamyslet se i nad tím, že i slova prosím a děkuji jsou v životě velmi důležitá?

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Když tě to nebaví, tak se neuč.Pokud to ale má být učení, jako součást vzdělání, tak sis měl vybrat to, co tě baví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Přestat sem dávat otázky a začít konečně něco dělat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Chce si to posilovat , procvičovat vůli. Já v mládí na kamarádovu radu jsem si trénoval vůli např.
takto: Tak bych šel na schůzi ROH, ale nepudu a nepudu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

„Všechno co děláš, to dělej rád!“ A s chutí.
Nerozptylovat se a neutrácet čas zbytečnými aktivitami,
hlavně v době, kdy je čas „zúčtoání“, zkoušek.
Pak se ukáže, jaká je „výplata“. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gonfaloniér

Osvoj si disciplínu. To je schopnost dělat to, co je třeba,. i když se ti zrovna nechce.
Najdi si dostatečnou motivaci – důvod a objev v sobě zápal pro to konkrétní učivo. Člověka by bavily všechny vědy a obory, i ty, o kterých tvrdí, že je nebaví nebo je dokonce nesnáší. Musí jen v sobě najít něco, co ho v tom oboru zaujme. Taky důvod proč by to chtěl znát, ovládat to učivo.
Taky i způsob učení, techniky. Najít si zajímavosti o tom učivu, něco, co zaujme, nadchne, ohromí, podnítí tvou zvědavost a touhu naučit se to.

Člověk musí hledat v sobě.

Upravil/a: Gonfaloniér

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Nesrovnávej se s nikým, ale naopak najdi si své silné stránky. Co umíš, co tě baví, co dokážeš. Podívej se na dosažené výsledky. Někomu to kecá, tak se uplatní v politice, a podobně. Jestli tě srovnávají s někým, kdo má výborné známky, tak podotkni, že ty nejsi on.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek