FlAsh_7

Jak se transformovat do člověka, kterého baví se učit?

Nejlepší odpověď
annas

Nehledat odpovědi na otázku u jiných, ale přemýšlet sám. Už jsem vám psala, že byste si měl promluvit s rodiči, třeba jim víc pomáhat a neseděl pořád u PC.

Ale mám dojem, že jste se už na to, jak se učit, ptal. Ale zřejmě jste si návod nepřečetl.

Jak se transformovat? Změnit sve myšlení, a chování. Přečtěte si, co radí odborník a uložte si do paměti vše, co vám zde poradíme.

„Jak na osobní transformaci prakticky, díky životnímu koučinku s podvědomím“

Projděte si odkazy a vyberte ten, který vám nejlépe vyhovuje

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=Jak+na+osob­n%C3%AD+transfor­maci+prakticky%2C+d%C3%AD­ky+%C5%BEivot­n%C3%ADmu+kou­%C4%8Dinku+s+pod­v%C4%9Bdom%C3%AD­m%22

Nemusíte se učit, když nechcete a jste možná přesvědčený, že vás budou rodiče celý život živit, když vás nebaví se učit. A co práce? Také vás nebaví.
Nebo když si třeba najdete partnerku, tak si to zařiďte tak, že ona bude vydělávat a vy se budete starat o domácnost?

Občas je nic edělání prospěšné, ale časté či pravidelně může způsobit deprese.

"Lenost je hloupost těla, hloupost je lenost ducha. Lucius Annaeus Seneca
he.cz/citaty/in­dex.php?page=ci­taty&kategori­e=40

Nebylo by vhodné zamyslet se i nad tím, že i slova prosím a děkuji jsou v životě velmi důležitá?

Další odpovědi
elkon

Když tě to nebaví, tak se neuč.Pokud to ale má být učení, jako součást vzdělání, tak sis měl vybrat to, co tě baví.

Edison

Přestat sem dávat otázky a začít konečně něco dělat.

paul1

Chce si to posilovat , procvičovat vůli. Já v mládí na kamarádovu radu jsem si trénoval vůli např.
takto: Tak bych šel na schůzi ROH, ale nepudu a nepudu 🙂

da ny

„Všechno co děláš, to dělej rád!“ A s chutí.
Nerozptylovat se a neutrácet čas zbytečnými aktivitami,
hlavně v době, kdy je čas „zúčtoání“, zkoušek.
Pak se ukáže, jaká je „výplata“. :)

Gonfaloniér

Osvoj si disciplínu. To je schopnost dělat to, co je třeba,. i když se ti zrovna nechce.
Najdi si dostatečnou motivaci – důvod a objev v sobě zápal pro to konkrétní učivo. Člověka by bavily všechny vědy a obory, i ty, o kterých tvrdí, že je nebaví nebo je dokonce nesnáší. Musí jen v sobě najít něco, co ho v tom oboru zaujme. Taky důvod proč by to chtěl znát, ovládat to učivo.
Taky i způsob učení, techniky. Najít si zajímavosti o tom učivu, něco, co zaujme, nadchne, ohromí, podnítí tvou zvědavost a touhu naučit se to.

Člověk musí hledat v sobě.

Kelt

Nesrovnávej se s nikým, ale naopak najdi si své silné stránky. Co umíš, co tě baví, co dokážeš. Podívej se na dosažené výsledky. Někomu to kecá, tak se uplatní v politice, a podobně. Jestli tě srovnávají s někým, kdo má výborné známky, tak podotkni, že ty nejsi on.