Lenča59

Jak se tomu říká? Stává se to i ve skutečnosti?

Viděla jsem to třeba v mnoha anime, nebo i četla v knize – to když je člověk .. asi v bezvědomí? No, je asi jakoby ve své mysli, ve vodě, nic okolo není, před ním je ale světlo a ten člověk třeba padá hlouběji a hlouběji, do černa/tmy, pak si ale něco uvědomí, že se nesmí vzdát a podobný moudra a bude zase stoupat nahoru ke světlu až se nakonec ocitne ve svém těle. Nevím jak jinak to popsat, ale mám pocit že se tomuto nějak říká :D začíná to myslím na ‚m‘ ale nejsem si jistá.
‚stává se to i ve skutečnosti‘ – dobře myslím si že asi spíš nestává, ale tak mohlo to upoutat větší pozornost.
Dík za odpovědi

Odpovědi
ten který je

Astrální cestování.Nevím,ne­mám zkušenost.

bolak

Mimotělní zážitek, nebo mimotělní zkušenost.