Zvědavý

Jak se tomu říká, když se na něco rád dívám, zajímá mě to, někdy až fascinuje, ale zároveň mě to děsí?

Mluvím o tokových videích či dokumentech třeba o UFO či jiných záhadách… Ty videa mi nahánějí husí kůží a opravdu cítím strach. I v noci mám někdy strach když si na to vzpomenu. Ale zároveň mě ty příběhy fascinují, zajímají a chci se na ně dívat dál i na další. Co s tím? Jak se tomu říká? Díky

Odpovědi
Kelt

Není důležité, jak se co řekne, ale podobné pocity má asi každý člověk, který si vidí dál než na špičku nosu. Jedna věc je vědět co nejvíc, druhá věc je přirozený strach. Tedy otevřít tu třináctou komnatu nebo ne?