zoyulka

jak se toho zbavit?furt nad nečím přemyšlím a já nevim jak se toho zbavit

děkuju předem
Doplňuji:
dělám to tak že třeba na př: kámoška řekně něco o očí a já začnu o tom přemýšlet k čemu jsou oči proč jsou oči atd...... a nemůžu to dostat s hlavy ven

Nejlepší odpověď
briketka10

zamysli se nad sebou !!
a néé nad nečím !!

Další odpovědi
hanulka11

jdi dělat smysluplnou práci- uklízej, uč se , jdi se ven projít ,sportuj…prostě zabav se a neseď tu stále a nepitvej se v sobě ......

honza19hk

nepřemýšlej nad píč..... a přemýšlej nad sebou a aby z tebe něco bylo.

Damiana

Nevěřím! Jak to děláš?

pusinka50

nejsi náhodou znamení panna-panna? Nebo máš třeba v numerologické mřížce víc „devítek“? Numerologickou mřížku najdeš na internetu, podívej se na vzor, jak se vyplňuje. Tito lidé stále přemýšlí, pořád. Mám tři devítky a už jsem těma nepřetržitejma myšlenkama unavená, až mě z nich kolikrát rozbolí hlava.

http://numero­logie.najdise­.cz/numerologic­ka-mrizka