iceT

Jak se toho lze zbavit?

Zničehož nic se mi jako domovská stránka objevuje Yahoo,kdykoliv si chci otevřít něco ze záložek,naskočí napřed Yahoo.
Včera večer jsem dala počítač spát,ráno nastartovala a už to bylo.Nastavení Opery jako domovské stránky nepomáhá,nastavené je pořád(nenastavovalo se nic,neinstalovalo nic nového,restart též nepomohl)
Takže jak na to?Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Díky za promtní odpovědi,problémek vyřešen.Opravdu to bylo v ovládacích panelech,ačkoli nechápu kde se to tam vzalo,datum bylo dnešní.Díky všem.

Nejlepší odpověď
gecco

Mělo by stačit:
Ovládací panely – Přidat, ubrat SW, najít Yahoo panel a zvolit Odinstalovat
v Opeře pak v menu Nástroje – Rozšíření – Správce rozšíření, odstranit Yahoo
Pak nastavit opět žádanou domovskou stránku.
Doplňuji:
Nemáš zač…
😉
Takový AddWare ´se chytí´ hned – nevhodné kliknutí (pokud jsi na účtu s právy admina) a je tam…

Další odpovědi
zjentek

tak mrkni do přístupu k programům, jestli tam „omylem“ nemáš nějakou app od yahoo a smaž ji

anonym

Taky jsem s tím měl problém,je to v nastavení „můj počítač“,jsou to většinou vedlejší účinky k zavedení nových programů do operačního systému.